Програми


Пікнік на острові.

Якщо на додаток до прогулянки на яхті ви бажаєте відпочити на природі, то ця програма саме для вас! Для цього ми причалимо до будь мальовничого берега, де ви будете мати нагоду покупатись, розпалити багаття та приготувати гарячі страви на природі. Можемо замовити кейтеринг – виїздне ресторанне обслуговування.

Причалювання до заміського ресторану.


Уявіть, який буде сюрприз для ваших близьких, або коханої, коли ви на яхті причалите до ресторану у живописному місці Дніпра, де вас будуть чекати вишукані блюда або просто філіжанка кави. Вам будуть заздрити усі присутні! Це дуже романтично! Можемо також подати яхту до ресторану після банкету, і ми під світлом місяця та феєрверків попливемо до міста.

Відео та фото сесія на яхті.

Вам буде доступна унікальна можливість – зробити відео та фото сесію на вітрильній яхті, на фоні незабутніх пейзажів міста Києва та дикої природи! Професійні студії та режисери реклами дуже часто звертаються до нас за такою можливістю. У останній час у фільмах, рекламних роликах, кадрах з весілля, та на відео з родинних свят все більше і більше майстрів мистецтва використовують для зйомок вітрильну яхту. Адже вітрила - це символ свободи, достатку, та атмосфери свята.

Дитяче свято на яхті.

В наш час комп’ютерних технологій дуже важко здивувати дітей чимось особливим. Але ми можемо вам допомогти - здивуємо вашу дитину та її друзів, яких запросимо до команди вітрильної яхти! Цей похід може бути оригінальним подарунком на день народження, або на інше свято для вашої дитини або для близьких друзів. Також ваші діти можуть взяти участь у спеціалізованій вітрильній регаті «Юнга+Капітан», яка проводиться кожен рік у останню неділю серпня у Київському Міському Крейсерському Яхтклубі. Без нагород не залишиться ніхто!

Навчання яхтингу.

Якщо вам сподобалось відпочивати на вітрильній яхті і ви хочете навчитись самостійно нею керувати – ми надамо вам таку можливість. Капітан-інструктор проведе для вас та ваших друзів практичні заняття по основам керування вітрильною яхтою. Якщо ви навчались на курсах яxтового стернового, та бажаєте закріпити знання на практиці – ласкаво просимо. Можемо також запропонувати вам тематичну літературу для навчання.

Корпоративна регата.

Коли ваш дружній колектив побажає провести разом вихідні дні та позмагатись у перегонах вітрильних яхт – ми забезпечимо вас для цього усім необхідним: яхтами, досвідченими капітанами, суддями та нагородженням переможців. З вами буде проведений інструктаж та практичне навчання по управлінню вітрилами. Після перегонів, як і водиться за звичаєм, на вас чекатимуть запашна уха, шашлик та кубок переможців, наповнений специфічним напоєм яхтсменів для усіх учасників регати. Також організуємо корпоративний відпочинок на яхті за кордоном.

Участь у офіційних вітрильних змаганнях.

Ви бажаєте взяти участь у справжніх вітрильних перегонах? Ми можемо також надати вам таку можливість. У календарі змагань Федерації вітри-льного спорту України заплановано більше десятка змагань у яких ви зможете взяти участь. Бажано щоб ви мали навики управління вітрильним судном, відрізняли кранця від транця, а леєр від релінга. Якщо не відрізняєте - потрібно щоб ви пройшли попереднє навчання з нашим капітаном-інструктором. Календар змагань можете переглянути тут: http://sfu.com.ua/2/calendar.html. Приймемо також заявку на участь у між-народних змаганнях з вітрильного спорту, де ви будете захищати честь своєї команди з досвідченим капітаном. Змагайтесь та перемагайте!