Маршрути

Прогулянка вздовж міста Києва

Тривалість маршруту – 3 години. Маршрут включає прогулянку уздовж Великого острова, під Дарницьким і Залізничним мостом, повз Видубицький монастир, під мостом Патона, поруч Києво-Печерської лаври, меморіального комплексу Батьківщина-Мати, під мостом Метро, Пішохідним мостом, уздовж Труханового острова до Річкового вокзалу і назад. Можлива висадка на Труханів Острів. Дуже красиві види дніпровських схилів та історичних памяток міста;

Жуків острів

Тривалість маршруту – 3-10 годин. Маршрут включає: прогулянка під вітрилами вниз за течією Дніпра повз Великий острів, під Південним мостом, уздовж дачного селища Осокорки, до острова Водників, повернення назад. Також можлива швартовка до ресторану для банкету (обіду), або просто для відпочинку на пляжі ресторану. Присутній прокат водного мотоциклу. На Жуковом острові розташовані два ресторанні комплекси із власними пляжами: "Дніпровська Рів’єра" та "Маячок". Можлива прогулянка в одну сторону - до або після ресторану. Острів "Жуків" - це ділянка дніпровської заплави, аналогів якому немає в межах Києва. Подібні недоторкані природні комплекси - рідкість не тільки в Україні, але й у Європі. Тутешня флора нараховує понад 120 видів коштовних рослин, у тому числі лікарських, а також тих, які підлягають охороні держави. Найбільш численна група тварин на острові - птахи, значна частина з них - рідкі або зникаючі види. На думку орнітологів, саме ця територія має виняткове значення для збереження й відтворення куріпки сірої. Також тут можна зустріти орлана білохвостого, занесеного в міжнародну й українську Червону книгу. У заказнику усе ще зустрічаються горностай і видра, поширені бобер, кам'яна куниця, полівка водяна, ондатра. Острів колись був мисливськими угіддями київських князів. На жаль, необдумані, корупційні рішення київської влади по забудівлі острова майже знищили його первозданну природу.

Конча-Заспа

Тривалість маршруту – 6-10 годин.
Вниз по течії, вздовж островів Жуків, Ольгін та назад. Водна екскурсія до будинків української єліти. Конча-Заспа - не адміністративна одиниця, а поняття. Вона давно стала символом розкоші, багатства й високого положення в суспільстві. Ціна сотки тут $30-100 тисяч, а будинку - від $1,5 мільйона. Але й будинком за $10 млн тут нікого не здивуєш. Така плата за престиж.

Острів Ольгін

Відстань від яхтклубу – 2 години судового ходу. швартуємось до берега для пікніку.
Оптимальний вибір для вихідного дня. Програма: прогулянка під вітрилами вниз за течією Дніпра повз острів Великий, під Південним мостом, уздовж дачного селища Осокорки, повз напівзатоплений дебаркадер, повз острів Жуків; стоянка на Ольгиному або Козачому острові; пікнік, купання, відпочинок на природі; повернення до яхтклубу. Ольгін острів - один з найкрасивіших островів у південній частині Києва неподалік від Кончи-Заспи. Разом з островом Козачим являє собою ландшафтний заказник місцевого значення "Острови Ольгин і Козачий". Ольгин острів важається одним із самих популярних місць, де кияни люблять відпочивати із родинами на майже всіх видах яхт.

Острів Великий

Відстань від яхтклубу – 3 години судового ходу.
Програма: прогулянка вздовж усього Києва, під усіма мостами. Дуже красиві види Видубицького монастиря, Печерської лаври, набережної, та історичних памяток міста; стоянка на острові; пікнік, купання, відпочинок на природі; повернення до яхтклубу. Острів Великий - це найкрасивіший острів на північ від міста, розташований біля дельти річки Десна. Його підково-образна берегова смуга приваблює своєю красою багато відпочиваючих, але дякуючи розмірам острову, місця хватає тут усім. Чиста вода, чистий пісчаний берег, сосновий ліс із мальовничими полянами.
Цивілізація тут з'єднується з дикими пляжами. Цей острів протягом останніх сторіч був свідком багатьох подій - саме тут проходила межа між Європою та Азією, пролягав шлях "з варяг у греки".
Острів "Великий" саме популярне й найбільш відвідуване місце відпочинку на вітрильних яхтах.

Плавання по Канівському водосховищу

Тривалість плавання – 2-14 діб.
Вітаю! Ви справжні яхтсмени! Збирайтесь у незабутню подорож.Ви будете брати участь в управлінні яхтою, а можливо і стояти на вахті, у вас будуть нічні переходи, а також ви заглянете за горизонт! До речі, яка відстань до горизонту? Не знаєте? Нічого, якщо буде цікаво - я розповім. Але це не головне. Головне – ваші враження від усього що ви гарантовано побачите: мальовничі береги Дніпра; Дівоч-гору; місто Українка; один з найкращих пляжів водосховища; відроджену церкву на острові в затопленому селі Гусинці. А хочете пройти до Переяслава, Ржищева, Каніва? До могили Тараса Шевченка? Це все можливо!

Плавання по Київському водосховищу

Тривалість плавання – 2-14 діб. проходимо усі мальовничі місця нашого міста; шлюзовка на Київській ГЕС (додаткова оплата); зупинка та екскурсія в музеї корупції «Межигір’я»; плавання по Київському водосховищу; дельта р. Тетерів, Припять; відпочинок рибалка у дикіх місцях;